Skontaktuj się z nami!

Wybierz temat
dane
Wiadomość
Hanga

NIP 954 150 03 51

Numer konta firmowego:
63 1320 1537 1565 5505 2000 0001

Makro 
poniedziałek - piątek 8-17

Belg
poniedziałek - piątek 9-17
sobota 10 -14
 

Hanga (Market Belg)
Ul. Przemysłowa 3
40 -020 Katowice

Tel +48 32 258 70 75
biuro@hanga.pl

Zespół

Aneta Filipczak

Aneta Filipczak

Broker Finansowy. Odpowiedzialna za współpracę z klientami VIP oraz spółkami prawa handlowego. Posiada doświadczenie w tworzeniu programów ubezpieczeniowych dla dużych korporacji. W sposób ciągły doskonali swoje kwalifikacje. Broker leasingu i finansowania. Tworzy specyfikację flotową pojazdów fabrycznie nowych i poleasingowych dla firm transportowych.

Grzegorz Losza

Grzegorz Losza

Broker Finansowy kierujący pracami doradczymi, odpowiedzialny za projekty rozwojowe w ramach spółki Hanga finanse. Łączy dogłębną wiedzę ekonomiczną z wieloletnią praktyką w zakresie finansów i inwestycji kapitałowych. Twórca indywidualnych systemów emerytalnych opartych na inwestycji w spółki dywidendowe notowane na GPW .

Bogumiła Latocha

Bogumiła Latocha

Starszy konsultant z 20 letnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej i finansowej . Licencja PUNU numer 36077/96. Pełni funkcję doradcy w  zakresie tworzenia programów ubezpieczeniowych. Odpowiedzialna za współpracę z klientami korporacyjnymi i flotowymi.

Katarzyna Waszczuk

Katarzyna Waszczuk

Specjalista do spraw ubezpieczeń.W firmie odpowiedzialna za obsługę  klienta korporacyjnego i wsparcie brokerów finansowych w zakresie ubezpieczeń, leasingu i sprzedaży samochodów.Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w szkoleniach i  specjalistycznych kursach.

Danuta Filipczak

Danuta Filipczak

Starszy konsultant z 20 letnim doświadczeniem. Licencja PUNU numer 8286/96. Odpowiedzialna za dział ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. W firmie Hanga ubezpieczenia pełni funkcję opiekuna klienta detalicznego.

Jakub Mokrysz

Jakub Mokrysz

Odpowiedzialny za kontakt i relacje z klientami na platformach internetowych i w mediach społecznościowych w zakresie sprzedaży nowych 
samochodów i finansowania leasingiem. W sposób ciągły podnosi swoje doświadczenie w zakresie ubezpieczeń medycznych w szczególności w zakresie abonamentowej opieki medycznej.